Sąlygos ir taisyklės

Pristatymas registruota pašto siunta.

Kaina tik 1,00 EUR.

Pristatymas į Omniva paštomatą.

Kaina 2,50 EUR.  (NEW)

Visomis aktualiausiomis naujienomis su Jumis dalinsimes Facebook'e:

https://www.facebook.com/www.MGpapuosalai.lt/

Iki 2018-06-10 d. prisiregistravę klientai prašom prisiregistruoti iš naujo dėl duomenų atnaujinimo.

 

 

Rekomenduojame apsilankyti:

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios taisyklės sudarytos norint užtikrinti Jūsų ir internetinės parduotuvės  mg-papuosalai.lt teises, nustatyti abiejų šalių pareigas ir atsakomybes.

1.2. Taisyklės yra taikomos, kai Klientas bet kokiu būdu ar forma naudojasi mg-papuosalai.lt .

1.3. Taisyklės laikomos sutartimi, sudaroma tarp Kliento ir mg-papuosalai.lt veiklą vykdančio asmens pagal individualios veiklos pažymą Nr. 652283.

1.4. mg-papuosalai.lt atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su mg-papuosalai.lt taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

1.5. mg-papuosalai.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu Taisykles pakeisti. Klientui taikomos tos Taisyklės, kurios galioja pirkimo momentu.

 

II. PRIVATUMO POLITIKA

2.1. Kliento registracijoje pateiktus duomenis mg-papuosalai.lt naudos išskirtinai tik Administratorius ir jo partneriai, teikiantys paslaugas, susijusias su prekių užsakymu, pirkimu ir pristatymu.

2.2. Registruodamasis Klientas suteikia teisę jo elektroninį paštą naudoti rinkodaros tikslais. Nurodytu elektroninio pašto adresu Klientas gali gauti naujienlaiškius ir straipsnius. Bet kuriuo metu klientas gali nutraukti naujienlaiškių gavimą.

2.3. mg-papuosalai.lt įsipareigoja informacijos apie Klientą neatskleisti tretiesiems asmenims, išskyrus mg-papuosalai.lt partnerius, teikiančius su Kliento užsakymo pateikimu ar vykdymu susijusias, paslaugas. Tretiesiems asmenims Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.

2.4. Užsiregistravęs Klientas įsipareigoja niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Taip pat baigęs darbą Klientas turi atsijungti nuo mg-papuosalai.lt sistemos, tam kad būtų tikras, jog niekas neprieis prie Kliento duomenų.

2.5. mg-papuosalai.lt turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis mg-papuosalai.lt paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti mg-papuosalai.lt veiklą apie tai neinformavęs Kliento.

 

III. SUTARTIES SUDARYMAS

3.1. Užsakymas laikomas pateiktu, kai Klientas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą ir pasirinkti apmokėjimo būdą“, kuriuo patvirtina, jog užsako prekių krepšelyje pateiktas prekes.

3.2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas yra laikomas tuomet, kai Klientas pateikia užsakymą ir elektroniniu paštu, kurį nurodė registracijos metu arba prekių užsakymo formoje, gauna laišką, kuriame prekės (-ių) užsakymas yra patvirtinamas. Nuo to momento, Klientas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

 

IV. PREKĖS IR JŲ KAINOS

4.1. Kiekvienos prekės charakteristikos aprašomos prie kiekvienos prekės.

4.2. Prekių viešas pateikimas neįpareigoja mg-papuosalai.lt  parduoti prekes.

4.3. mg-papuosalai.lt pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti prekių pasiūlą.

4.4. mg-papuosalai.lt neprisiima atsakomybės dėl netikslios ir (ar) neišsamios informacijos apie prekę. Jos spalva, forma ar kiti parametrai gali skirtis dėl naudojamo monitoriaus ypatybių ir (ar) nustatymų.

4.5. mg-papuosalai.lt įsipareigoja prekes parduoti už užsakymo momentu galiojančias ir užsakymu patvirtintas kainas.

4.6. Į prekės kainą nėra įskaičiuojamas pristatymo mokestis.

 

V. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

5.1. mg-papuosalai.lt užsakytų prekių siuntinį pradeda formuoti tik gavus pilną apmokėjimą už prekes.

5.2. Klientas apmokėti prekes turi ne vėliau kaip po dviejų darbo dienų po pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo, t.y. ne vėliau kaip po dviejų darbo dienų po užsakymo patvirtinimo, išsiųsto į nurodytą registracijos anketoje ar prekių užsakymo formoje elektroninį paštą.

5.3. Apmokėjimas už prekes galimas tokiais būdais:

5.3.1. atliekant pavedimą naudojantis internetinės bankininkystės sistema.

5.3.2. grynais betkuriame banko skyriuje.

5.3.3. grynais, susitarus, asmeniško susitikimo metu.

5.3.4. per peysera sistemą.

 

VI. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

6.1. mg-papuosalai.lt prekių keitimo ir grąžinimo procedūrą nustato remdamasis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymais „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ bei „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“.

6.2. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

6.2.1.1. prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės;

6.2.1.2. prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;

6.2.1.3. prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis.

6.2.2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta mg-papuosalai.lt . Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems.

6.2.3. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas pirkimą parduotuvėje mg-papuosalai.lt įrodantis dokumentas.

6.2.4. Keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas apmoka Klientas.

 

VII. PREKIŲ PRISTATYMAS

7.1. Prekes pristatome registruota  siunta per įmonę AB “Lietuvos pastas”.

7.2. mg-papuosalai.lt įsipareigoja per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo už prekes dienos išsiųsti Kliento užsakytas prekes, nurodytu adresu.

7.3. Prekės pristatomos užsakymo duomenyse nurodytu adresu. Jei Klientas nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą, privalo sumokėti mg-papuosalai.lt dėl prekių pristatymo atsiradusias išlaidas.

7.4. mg-papuosalai.lt atstovas neatsako ir netikrina ar prekes atsiima būtent užsakyme paminėtas asmuo. Tai Kliento atsakomybė.

7.5. Klientas pastebėjęs, jog prekės neatitinka užsakyme numatytų reikalavimų, įsipareigoja nedelsiant susisiekti su mg-papuosalai.lt el.paštu info@mg-papuosalai.lt. mg-papuosalai.lt  įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl mg-papuosalai.lt ar jo vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. mg-papuosalai.lt per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

 

VIII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

8.1. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

IX. SUTIKIMAS GAUTI NAUJIENLAIŠKĮ

9.1. Sutikdami su šiom sąlygom sutinkate gauti parduotuvės www.mg-papuosalai.lt naujienlaiškį.

KREIPKITES DĖL INDIVIDUALIŲ UŽSAKYMŲ

Susisiekite su mumis

+37060322517
info@mg-papuosalai.lt

Facebook